Teatro istorijos kursai “Scenoje ir už jos”

Per 12 paskaitų ciklą ne tik išgirsime apie pagrindinius įvykius, faktus ir asmenybes teatro istorijoje, bet ir bandysime  suprasti, kaip atskirti gerą teatrą nuo prasto - juk prieš eidami į teatrą savęs nejučia klausiame - o ką norėčiau pamatyti? Ar bus įdomu? O gal galima tai sužinoti dar prieš einant? Tai paskaitos-pokalbiai, kurioms nereikia ruoštis, nebūtina būti mačius daugelio rodomų spektaklių. Diskutuosime apie tai, ką pamatysime kartu teatro scenose ir žiūrėdami videoištraukas iš įvairių užsienio spektaklių. 

Musustudija.lt organizuojami kursai vyksta jaukiose patalpose, nedidelėse (maks. 12 žmonių) grupelėse patogioje miesto vietoje 12 kartų po 1.5val. Vilniuje įsikūrusi laisvalaikio studija siūlo vertingai praleisti vakarą po darbo - pailsėti ir pakartoti, pagilinti žinias meno, kino, muzikos, teatro, istorijos, literatūros, mados istorijos srityse.

Įsitaisę ant sofos su arbatos puodeliu dalyviai klausosi žinomo meno, kino ar kitos kultūros srities profesionalo paskaitos, dalyvauja diskusijose ir aptaria aktualius kultūrinius įvykius. 

Paskaitos skirtos žmonėms, kuriems nepakanka to, jog jie yra geri savo profesijos žinovai - jie yra smalsūs ir atviri žinioms, domisi praeitimi, supančiu pasauliu, siekia tobulėti. "Mūsų studija" - tai vieta, kurioje ugdoma ir formuojama išprususi auditorija teatrams, koncertų ir kino salėms, muziejams ir galerijoms.

A. Jakšto g. 9, Vilnius
+37061824746
www.musustudija.lt