Shyama gauri

Savo ateitį kuriame šiandien!

Asmenybės transformacijos, sąmoningumą ugdantys ir save pažinti skatinantys praktiniai seminarai. Visa diena po ilgos darbo savaitės - skirta tik tau. Visa diena, kuri padovanos savęs atradimo džiaugsmo ir praktinių įrankių, kuriuos naudosi kasdien savo gyvenime. Ir kasdien, žingsnis po žingsnio, vis labiau mylėsi save ir jausies vis laimingesnė . Juk vardan to mes ir gyvename:)

Mokykla skirta moterims, norinčioms pažinti save save kaip moterį, sąmoningai naudoti savo intuiciją, vidinius resursus, pažadinti ir aktyvuoti sąmoningumą,išmokti, savo moterišką jėgą, naudoti kūriamąja , o ne griaunamąja energija. Mokomės tinkamai elgtis, kad neatsidurti aukos rolėje, kurti geresnius santykius ir prisitraukti šalia  esančią sėkmę. Aiškinamės kas yra moteriška savivertė, savigarba. Mokomės pajusti kitą žmogų, suprasti savo ir kito emocijas. Ieškome savo kančių ir problemų priežasčių bei gyvenimo tikslo. 

Paskaitos, praktiniai 1-4 dienų seminarai, meditacijos, individualios ir grupinės astropsichologinės konsultacijos, konsteliacijos , Reiki mokymai. Taip pat rengiami apmokymai 20-30 žmonių grupėms ,metams, po kurių galima kartu padėti savo artimiesiems ir draugams išspręst "neišsprendžiamas" problemas.

Užsiėmimų metu suteikiamos žinios, konkrečios praktinės užduotys ir užsiėmimai, kuriais galima naudotis visą gyvenimą, keičiant jo kokybę . Baigus Reiki mokymus, išduodamas pažymėjimas, galiojantis Europoje ir kitose Pasaulio šalyse.

Grupės formuojamos kas mėnesį, o apmokymai vyksta vieną kartą į dvi savaites.

Apmokymai, praktiniai užsiėmimai bei individualios konsultacijos vyksta Vilniuje, Kaune, Utenoje, Alytuje, Klaipėdoje, Kretingoje, Gargžduose, Mažeikiuose, Telšiuose ir kituose Lietuvos miestuose.Taip pat ir Europos šalyse : Anglijoje,Vokietijoje, Airijoje, Norvegijoje.

Dėl užsiėmimų kreipkitės:

Tel. +37065508469, 

El. paštu: shyama.gauribvg@gmail.com, 

Daugiau informacijos interneto svetainėje

Vilnius
+37065508469
www.gauri.lt