Retorika.lt iškalbos dirbtuvės

Retorika.lt - specializuotos iškalbos dirbtuvės, kuriose dalyviai padedami aukščiausios kvalifikacijos lektorių komandos išmoksta kalbėti viešai, tampa įtikinamų kalbų sakymo meistrais. Jei darbe ar asmeniname gyvenime tenka kalbėti viešai ir jūsų pasiekimai priklauso nuo gebėjimo profesionaliai ir įtikinamai reikšti mintis, tinkamai atstovauti organizaciją ar pristatyti idėją, projektą ar produktą, ruošiatės pokalbiui dėl darbo, planuojate gintis mokslinį darbą, laikyti egzaminus  - šios dirbtuvės jums.

Šie kursai — tai puikus būdas atsikratyti įsisenėjusių auditorijos baimių ir galimybė įgyti iškalbos mokslo ir kalbėjimo meno žinių ir viešo kalbėjimo įgūdžių. Mokymus sudaro 70 proc. praktiniai užsiėmimai.

Netikėkite, jog oratoriais gimstama, — juo gali tapti kiekvienas!

Retorika.lt atvirieji mokymai vakarais Vilniuje balandžio 15 - birželio 4d.,  15 susitikimų  vakarais 18 - 20val. (40ak. val.) viešbučio Neringa (Gedimino pr. 23) konferencijų salėje. Grupės iki 16 dalyvių.

Baigę šiuos mokymus išmoksite įveikti baimę ir nervinę įtampą, kalbėti lengvai, įtikinamai, palaikyti auditorijos dėmesį, atsakinėti į sudėtingus klausimus, valdyti kūną ir balsą, paruošti įdomų vaizdinį pristatymą (prezentaciją), dėstyti mintis aiškiai, laikytis kalbos struktūros, kalbėti išraiškingai, būti situacijos šeimininku net ir prieš didžiausią auditoriją.

Mokymus veda skirtingi lektoriai atskirai programos daliai (psichologija, kalbos struktūra (prezentacija), kūno kalba (improvizacijos), balso valdymas.

Mokymai ne tik naudingi, bet ir labai nuotaikingi, pasikraunama gera energija, ypatingai per kūno kalbos, artistiškumo technikų, impro užsiėmimus.

Gedimino pr. 23, Vilnius
+37068655533
www.retorika.lt