Ką veiksi vakare?


Papuošalų vėrimo kursai

Kiekviena mergina ar moteris nori atrodyti išskirtinė. Išsiskirti iš minios galima dėvint kažką originalaus. Vienas iš tokių originalių dalykų, padedančių išsiskirti iš kitų, yra papuošalai. Šiuo metu prekyboje siūloma gausybė įvairiausių papuošalų, tačiau tik originalūs rankų darbo papuošalai padės išsiskirti iš kitų. Originalūs rankų darbo papuošalai gali būti išskirtine dovana Jūsų draugei, partnerei, kolegei ar giminaitei. 

Originalius rankų darbo papuošalus galima nesunkiai pasigaminti, tereikia tik bendrų žinių (kaip tai daryti) bei įgūdžių. Mokymo ir konsultavimo centre "Viskas lengvai" Jūs galite išmokti papuošalų vėrimo paslapčių ir pasidaryti originalius rankų darbo papuošalus. Net jeigu anksčiau neturėjote nieko bendro su papuošalų vėrimu, šiuose papuošalų vėrimo kursuose Jūs įgysite reikalingų žinių, kaip pasigaminti originalius rankų darbo papuošalus. Baigus papuošalų vėrimo mokymus Jūs galėsite ne tik pasigaminti sau originalių rankų darbo papuošalų, bet ir juos parduoti, tai yra nesunkiai pradėti savo verslą, kuriam nėra reikalingos didelės investicijos. Tai gali būti Jūsų papildomas ar net pagrindinis pajamų šaltinis. 

Taigi originalių rankų darbo papuošalų vėrimas - puikus ir naudingas laisvalaikio užsiėmimas. Išmokite originalių rankų darbo papuošalų vėrimo paslapčių mokymo ir konsultavimo centro "Viskas lengvai" rengiamuose kursuose! Papuošalų vėrimo pagrindų kursų mokymosi medžiaga ir priemonės įeina į kursų kainą. Kursų metu padaryti papuošalai lieka Jums! Baigusiems papuošalų vėrimo kursus (visą kursą) išduodamas tai patvirtinantis pažymėjimas. Papuošalų vėrimo kursai vyksta labai patogioje ir gerai žinomoje Vilniaus vietoje - Spaudos rūmuose (Laisvės pr. 60, Vilnius).

Laisvės pr. 60, Vilnius
+37063634230
www.viskaslengvai.lt