Ką veiksi vakare?


Panda Kinija

Restoranui vadovauja šeimininkai kinai, todėl ypatingas dėmesys skiriamas autentikai pradedant, žinoma, nuo virtuvės, baigiant originaliomis interjero detalėmis specialiai parvežtomis iš Kinijos. Naujas restoranas džiugina ir atviru požiūriu į klientus - restorane įkurta atvira virtuvė, nedažnas sprendimas kinų restoranuose.

Dėl ko verta eiti ir sugrįžti

Naujame Panda Kinija restorane lankytojai, kaip įprasta, lepinami didelėmis, skanių patiekalų porcijomis. Autentiški kinų virtuvės patiekalai gaminami ilgametę patirtį turinčių virtuvės meistrų iš Kinijos ir Lietuvos. Tarptautinė komanda virtuvėje visuomet stengiasi išgauti tokį skonį, kuris patiktų lankytojams ir jie dažnai čia sugrįžtų, todėl ir produktų bei maisto kokybei skiriamas atsakingas dėmesys. Virtuvėje nenaudojami skonio stiprikliai. Siekiant išgauti ryškų skonį naudojami natūralūs, autentiški prieskoniai vežami iš Kinijos. Prie maisto restorano personalas visada pasiūlys geriausią gėrimų pasirinkimą, o egzotikos mėgėjai Panda Kinijoje gali paragauti ir kinietiško alaus "Dragon".

Erdvė ir modernūs sprendimai

Restorane įrengta 110 sėdimų vietų, o esant furšetui komfortiškai švęsti gali net 250 kinų virtuvės gerbėjų. Nors patalpos tikrai didelės ir modernios, restorane jauku, daugelis baldų ir interjero detalių - autentiški. Lankytojai gali stebėti kaip gaminamas jo maistas, nes virtuvė - atvira.

Konstitucijos pr. 23, VILNIUS
+370 (659) 21038
www.lt-lt.facebook.com