Muzikos istorijos kursai “Ten, kur muzika…”

Muzika egzistuoja kiekvieno žmogaus gyvenime, tačiau dažnai labai mažai žinome apie muziką. Paskaitų metu aptarsime pagrindinius muzikos raidos etapus ir faktus: muzikos stilius ir jų vystymąsi, asmenybes, kurių dėka muzikos pasaulis yra būtent toks, kokį žinome, bekraštį ir margą instrumentų pasaulį. Kalbėsime apie muzikos kūrybą (nuo muzikinės idėjos iki koncertų salės), improvizaciją, apie muzikos verslą ir jo užkulisius. Aiškinsimės, kaip nesuklysti perkant bilietus į koncertą ar kitą muzikinį renginį.

Musustudija.lt organizuojami kursai vyksta jaukiose patalpose, nedidelėse (maks. 12 žmonių) grupelėse patogioje miesto vietoje 14 kartų po 1.5val. Vilniuje įsikūrusi laisvalaikio studija siūlo vertingai praleisti vakarą po darbo - pailsėti ir pakartoti, pagilinti žinias meno, kino, muzikos, teatro, istorijos, literatūros, mados istorijos srityse.

Įsitaisę ant sofos su arbatos puodeliu dalyviai klausosi žinomo meno, kino ar kitos kultūros srities profesionalo paskaitos, dalyvauja diskusijose ir aptaria aktualius kultūrinius įvykius. 

Paskaitos skirtos žmonėms, kuriems nepakanka to, jog jie yra geri savo profesijos žinovai - jie yra smalsūs ir atviri žinioms, domisi praeitimi, supančiu pasauliu, siekia tobulėti. "Mūsų studija" - tai vieta, kurioje ugdoma ir formuojama išprususi auditorija teatrams, koncertų ir kino salėms, muziejams ir galerijoms. 

A. Jakšto g. 9, Vilnius
+37061824746
www.musustudija.lt