Meno istorijos kursai “Meno istorija “žaliems”

Meno istorija "žaliems": kaip atskirti asilą nuo pegaso, Renesansą nuo Rokoko ir nenuobodžiauti muziejuje. Tai 12 paskaitų kursas, apimantis vakarų dailės istoriją nuo Renesanso iki postimpresionistų. Taigi, pradėsime nuo XIV amžiaus ir sustosime pačioje XX amžiaus pradžioje Paskaitų metų žiūrėsime daug nuotraukų, bus minimaliai (tik patys svarbiausi) vardų ir dar mažiau - datų. Analizuosime dailės stilių ir žanrų kaitą bei tai, kaip ji susijusi su visuomenės pokyčiais apskritai. Pasakojimai bus iliustruojami ne tik vaizdais, bet ir juokingomis ar liūdnomis, įkvepiančiomis istorijomis, kurių nerasite vadovėliuose. 

Musustudija.lt organizuojami meno kursai vyksta jaukiose patalpose, nedidelėse (maks. 12 žmonių) grupelėse patogioje miesto vietoje. Vilniuje įsikūrusi laisvalaikio studija siūlo vertingai praleisti vakarą po darbo - pailsėti ir pakartoti, pagilinti žinias meno, kino, muzikos, teatro, istorijos, literatūros, mados istorijos srityse.

Įsitaisę ant sofos su arbatos puodeliu dalyviai klausosi žinomo meno, kino ar kitos kultūros srities profesionalo paskaitos, dalyvauja diskusijose ir aptaria aktualius kultūrinius įvykius. 

Paskaitos skirtos žmonėms, kuriems nepakanka to, jog jie yra geri savo profesijos žinovai - jie yra smalsūs ir atviri žinioms, domisi praeitimi, supančiu pasauliu, siekia tobulėti. "Mūsų studija" - tai vieta, kurioje ugdoma ir formuojama išprususi auditorija teatrams, koncertų ir kino salėms, muziejams ir galerijoms. 

A. Jakšto g. 9, Vilnius
+37061824746
www.musustudija.lt