Mados istorijos kursai “Tūkstantmečiais nekintanti seksuali mada”

Programos metu susipažinsime su kostiumo istorijos laikmečiais (seniausi laikai, viduramžiai, renesansas, barokas, romantizmas, modernas, šiuolaikinė mada), įvertinsime istorinius, socialinius ir psichologinius veiksnius, kurie įtakojo aprangos raidą nuo senovės Egipto (kur gimė tūkstantmečius nekintanti seksuali mada - prisiminkime Senovės Egiptiečio kostiumą!) iki šių dienų. Aptarsime kostiumo raidą (siluetų, spalvų, audinių, dekoravimo ir t.t...), ieškosime atsakymų, kaip, kodėl tam tikrame laikmetyje formavosi ne tik aprangos, bet ir aksesuarų stilius.

Musustudija.lt organizuojami kursai vyksta jaukiose patalpose, nedidelėse (maks. 12 žmonių) grupelėse patogioje miesto vietoje 9 kartus po 1.5val. Vilniuje įsikūrusi laisvalaikio studija siūlo vertingai praleisti vakarą po darbo - pailsėti ir pakartoti, pagilinti žinias meno, kino, muzikos, teatro, istorijos, literatūros, mados istorijos srityse.

Įsitaisę ant sofos su arbatos puodeliu dalyviai klausosi žinomo meno, kino ar kitos kultūros srities profesionalo paskaitos, dalyvauja diskusijose ir aptaria aktualius kultūrinius įvykius. 

Paskaitos skirtos žmonėms, kuriems nepakanka to, jog jie yra geri savo profesijos žinovai - jie yra smalsūs ir atviri žinioms, domisi praeitimi, supančiu pasauliu, siekia tobulėti. "Mūsų studija" - tai vieta, kurioje ugdoma ir formuojama išprususi auditorija teatrams, koncertų ir kino salėms, muziejams ir galerijoms. 

A. Jakšto g. 9, Vilnius
+37068611658
www.musustudija.lt