Literatūros kursai “Atrastinos istorijos: ką ir kaip mums pasakoja šiuolaikinė lietuvių literatūra”

Kas yra šiuolaikinė lietuvių literatūra, nuo ko ir kaip pradėti pažintį su ja, kokie svarbiausi autoriai ir tekstai, kokios istorijos ir kokie pasakojimai juose slypi? 

Apie du pastaruosius lietuvių literatūros dešimtmečius - įdomiai, netikėtai, nepamirštant istorinio konteksto ir tuometinių realijų, nenuslepiant rašytojų biografinių niuansų ir nepametant pasakojimų bei istorijų siūlų kalbėsimės susitikimų metu. Ričardas Gavelis, Jurgis Kunčinas, Antanas Ramonas, Sigitas Parulskis, Aidas Marčėnas, Nijolė Miliauskaitė, Giedra Radvilavičiūtė, Rolandas Rastauskas, Marius Ivaškevičius, Undinė Radzevičiūtė ir daugybę kitų svarbių lietuvių literatūros kūrėjų, su kurių kūryba susipažinsite šiose paskaitose. Į jas kviestini ateiti visi, kuriems įdomi ar rūpi lietuvių literatūra ir tie, kurie nori pratęsti po mokyklos nutrūkusią pažinti su ja, ir tie, kurie visai nėra jos skaitę.

Musustudija.lt organizuojami kursai vyksta jaukiose patalpose, nedidelėse (maks. 12 žmonių) grupelėse patogioje miesto vietoje 9 kartus po 1.5val. Vilniuje įsikūrusi laisvalaikio studija siūlo vertingai praleisti vakarą po darbo - pailsėti ir pakartoti, pagilinti žinias meno, kino, muzikos, teatro, istorijos, literatūros, mados istorijos srityse.

Įsitaisę ant sofos su arbatos puodeliu dalyviai klausosi žinomo meno, kino ar kitos kultūros srities profesionalo paskaitos, dalyvauja diskusijose ir aptaria aktualius kultūrinius įvykius. 

Paskaitos skirtos žmonėms, kuriems nepakanka to, jog jie yra geri savo profesijos žinovai - jie yra smalsūs ir atviri žinioms, domisi praeitimi, supančiu pasauliu, siekia tobulėti. "Mūsų studija" - tai vieta, kurioje ugdoma ir formuojama išprususi auditorija teatrams, koncertų ir kino salėms, muziejams ir galerijoms.

A. Jakšto g. 9, Vilnius
+37061824746
www.musustudija.lt