Ką veiksi vakare?


Lėlių gamybos kursai

Lėlių gaminimo technikų ir būdų yra begalybė - tekstilė, polimeras, porcelianas, gipsas. Mes iš pradžių kursime gipsines lėles. Iš esmės visų prieš tai išvardintų technikų rezultatas yra labai panašus. Skiriasi tik tas, kad pavyzdžiui, iš tekstilės (siūlo, lino ar nailoninės kojakelnės) sunkiau ir ilgiau daryti trunka lėles. O kai mokaisi, smagiausia, kai rezultatas yra čia ir dabar.. 

Susitikimų temas sugalvosime patys. Labai svarbu jas sugalvoti, nes tada žymiai lengviau kurti...Pvz.: ,,Vakar mačiau keistą žmogų, jo neįsidėmėjau, bet liko tik atsiminimas, juodos skrybėlės ir mažo lagaminėlio”. 

Pirmojo susitikimo tikslas - apgalvoti išrutulioti idėją, pasidaryti lėlės kūnelį. Antrojo bei trečiojo susitikimų metu pilnai aprengsime lėlę. Vartysime paveikslų ir kostiumų knygas, žiūrėsime nuotraukas, ofortus, rinksime labiausiai tinkančias ir patinkančias medžiagas, karpysime, klijuosime ir siuvinėsime. Paskutiniojo susitikimo metu piešime veidą, lipdysime aksesuarus (lagaminėlis, skrybėlė, šuo, laikrodis, aitvaras, supynės, skeptrai ar laukiniai žąsiukai). 

Lėlių gamybos kursuose gali dalyvauti jokių meninių, siuvimo įgūdžių neturintys žmonės. O išsiblaškę ir užsisvajoję - ypač laukiami...

A. Strazdelio g. 1, Vilnius
+37068303609
www.artoteka.lt