Kino istorijos kursai “Kino kadre – žmogus, laikas, idėjos”

Pagrindiniai kino istorijos laikotarpiai, faktai, filmai, režisieriai, aktoriai. Kas yra kino kalba ir kaip ji formavosi? Kas yra klasikinis Holivudas? Kaip jis susijęs su cenzūra? Kokie svarbiausi žingsniai Europos kino istorijoje, kodėl, kaip jie šiandien įtakoja filmų kūrėjus ("naujoji banga", neorealizmas, naujasis vizualumas, nepriklausomas Amerikos kinas, etc.)? Ką žinome apie nacionalinį kiną: jo istoriją ir dabartį, jo vertinimo stereotipus ir mitus?Atsakymai į šiuos ir kitus ne mažiau svarbius klausimus - kino programos paskaitose.

Musustudija.lt organizuojami kursai vyksta jaukiose patalpose, nedidelėse (maks. 12 žmonių) grupelėse patogioje miesto vietoje 10 kartų po 1.5val. Vilniuje įsikūrusi laisvalaikio studija siūlo vertingai praleisti vakarą po darbo - pailsėti ir pakartoti, pagilinti žinias meno, kino, muzikos, teatro, istorijos, literatūros, mados istorijos srityse.

Įsitaisę ant sofos su arbatos puodeliu dalyviai klausosi žinomo meno, kino ar kitos kultūros srities profesionalo paskaitos, dalyvauja diskusijose ir aptaria aktualius kultūrinius įvykius. 

Paskaitos skirtos žmonėms, kuriems nepakanka to, jog jie yra geri savo profesijos žinovai - jie yra smalsūs ir atviri žinioms, domisi praeitimi, supančiu pasauliu, siekia tobulėti. "Mūsų studija" - tai vieta, kurioje ugdoma ir formuojama išprususi auditorija teatrams, koncertų ir kino salėms, muziejams ir galerijoms. 

A. Jakšto g. 9, Vilnius
+37068611658
www.musustudija.lt