Ką veiksi vakare?


Juodosios keramikos centras

Mūsų juodosios keramikos studijoje mokiniai išmoksta archajinio keramikos lipdymo būdo ( juodoji keramikos spalva - degimo būdas, kai malkomis išdegta keramika juodinama pušies smalinga mediena, krosnį užkasant žemėmis). Kadangi mes nenaudojame glazūrų, todėl keramikos dirbinio paviršių stengiamės dekoruoti iš karto. Naudojame įvairius atspaudus, brūkšniuojame ir gludiname paviršių. Gaminio paviršiaus gludinimas- labai sena ir neseniai atgaivinta technika, kuri išpuošia keramikos paviršių, nes nėra spalvų. Reikia išsiversti su juodos spalvos atspalvių įvairove, kas gaminį padaro subtilų, skulptūrišką.

Suaugę žmonės labai kompleksuoja atvykti į pirmą pamoką. Jie galvoja, užsiimti keramika - labai sudėtinga. Iš tikrųjų, tai paprastas amatas, nes gaminį galima pasigaminti jau pirmą pamoką. Tereikia tik pradėti. Su kiekvienu užsiėmimu išmoksite vis daugiau technikų. Žinoma daugiau  pamokų reikia norint išmokti puodų žiedimo ant staklių, bet lipdymas prienamas visiems.

Keramikos menas yra viena veiksmingiausių psichoterapijų. Po darbų nervinė įtampa lipdant išnyksta labai greitai.

Lipdome 2 akademines valandas. Lipdymas vyksta ketvirtadieniais 17:15. Grupėje ne daugiau kaip 7-8 žmonės. Kviečiame vaikus ir suaugusius. Juodosios keramikos centro studijos pamokų kainos:  Mėnesio abonimentas 44 EUR (4 pamokos po 11 EUR). Į kainą įskaičiuota mokytojo paslauga, medžiagos, įrankiai  ir  mokinio pagamintų darbų išdegimas (degame senuoju juodosios keramikos degimo būdu). Vaikams 36EUR ( 4X9 EUR). Atsiskaitoma mėnesio pradžioje už 4 užsiėmimus. Vienkartinis užsiėmimas 3 eurais didesnis. Tai pat studijoje rengiame vaikų gimimo dienas, suaugusiųju progines pamokas. Kaina - sutartinė.

Naugarduko g. 20, Vilnius
+37069942456
www.ceramics.w3.lt