INDANCE šokių pramogos

Visai nebūtina ryžtis kažkam ekstremalaus - daugybė malonumų Jūsų laukia ant žemės! Kaip gerai praleisti laiką kartu, pailsėti po darbų, nuo mokslų, išmokti kai ką naujo ir atrasti naują draugų kompaniją? Kiekvienas iš mūsų turime savo tikslą kurį galima pasiekti besimokant šokti. Šokių pamokos INDANCE - sumanus pasirinkimas suaugusiems!

Šokami poromis yra skirstomi į klasikinius bei Lotynų Amerikos šokius ir yra puikus būdas įdomiai praleisti laiką dviese. Klasikiniai - tai lėtas valsas, tango, fokstrotas, vienos valsas ir kvikstepas. Lotynų Amerikos šokiai - tai samba, rumba, čia-čia-čia, džaivas ir pasodoblis. O kur dar salsos, bačiatos bei svingo pagrindai, kurie jau yra tapę savaime suprantami bet kuriame šokių vakarėlyje. Skamba neįtikėtinai? 

Jokios paslapties nėra, - kai susiduriate su išmania šokių studija ir mokytojais, kurie mėgsta iššūkius, tada daug kas tampa įmanoma. Pamokose mes remiamės 10 metų patirtimi ir naudojame ne tik šokio, bet ir pedagogikos, psichologijos bei kitas žinias, nuolat jomis keičiamės ir atnaujiname. Juk svarbiausia, kad Jūsų įdėtos pastangos atsipirktų su dideliu malonumo kaupu!

Šermukšnių g. 4a, Vilnius
+37068537785
www.indance.lt