Grožio ir stiliaus kursai "Tobula moteris"

Kviečiame merginas ir moteris į nepakartojamus "Deivių mokyklos” grožio kursus "Tobula Moteris”.  Kursų metu Jūs sužinosite ir išmoksite skirtingų profesionalaus makiažo atlikimo technikų, kurias galėsite panaudoti kasdienai, ruošiantis į dalykinį susitikimą, vakarėlį ar susitikimą su mylimuoju. Profesionali vizažistė  Rūta Černiauskaitė negailėdama dalins Jums patarimus: koks makiažo pagrindas Jums labiausiai tinka, kaip tobulai makiažo pagrindu padengti veidą, kaip nuimti veido blizgesį ir modeliuoti veidą, paryškinti antakius, šešėliuoti vokus, pasidažyti blakstienas ir lūpas. Profesionalus plaukų stilistas Ridas Štūras  ( Yuri salonas ) supažindins Jus su plaukų priežiūros priemonėmis, parodys ir mokins kaip pačioms pasidaryti elegantiškai krentančias Holivudo garbanas, susisukti  kuodelį ar tiesiog tobulai ištiesinti plaukus. Mokinsimės suderinti  makiažo, šukuosenos ir aprangos stilius. Kiekvienas užsiėmimas suteiks Jums dar didesnio pasitikėjimo savimi, savo vidine jėga ir išoriniu grožiu.

  Kursų pabaigoje dalyvausime šventinėje fotosesijoje, kurios metu įamžinsime savo naują nepakartojamą įvaizdį.  

Kiekviena kursų dalyvė gaus :

- Nuotraukas iš profesionalios fotosesijos su savo pačios padarytu makiažu ir šukuosena,

- Atspausdintą mokomąją medžiagą.

- Sertifikatą

Trukmė: 1,5  mėnesio ( 7 užsiėmimai ir  fotosesija ), vienas arba du užsiėmimai per savaitę , vieno užsiėmimo trukmė  2 val.

 Dalyvių skaičius: iki 5 žmonių.

 Dalyvės mokestis: 510 lt. , galima mokėti dalimis.

Deivių mokykla - moterų, merginų ir vaikų harmoningo tobulėjimo centras. Deivių mokykla - tai išmintingumo pamokos apie meilę, laimę , jaunystę, grožį, sveikatą, tarpusavio santykius.

"Deivių mokykla" yra skirta toms merginoms ir moterims, kurios siekia tobulėti, atskleisti savo gerąsias išorines ir vidines savybes, gabumus ir talentus. Juk tobulėjimui nėra ribų.

Kareivių g. 6, Vilnius
+37063300011
www.deiviumokykla.lt