Ką veiksi vakare?


Double Latino

Pirmoji šokių studija "Double latino" buvo įkurta 2006 metais. Jos įkūrėjas Andrius Uksas ­­- žinomas sportinių šokių pasaulio atstovas/profesionalas, poroje šokęs su Elena Uksaite - ne kartą pelnė aukščiausius apdovanojimus tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Noras pasidalinti savo patirtimi ir buvo pagrindinis šokių mokyklos įkūrimo tikslas, tokios, kuri per savo penkerių metų gyvavimo laikotarpį pritraukė įvairaus amžiaus ir profesijų žmones, degančius noru šokti, pasirodyti ar tiesiog smagiai praleisti laiką šokių studijoje bei jos organizuojamuose seminaruose su profesionaliais užsienio šalių treneriais, tokiais kaip Pedro Gomez (vienas garsiausių salsos trenerių pasaulyje) bei kt.

Ir visa tai skamba kaip istorija… iki šiandien, kai po kelerių metų pertraukos, mes subrendome ir su dar didesne jėga pradedame versti naują savo gyvenimo puslapį.

Nieko nelaukdami kreipiamės į Jus, kurie prisimena senus gerus laikus, taip pat į visus norinčius kviesdami ne tik stebėti šokius per televiziją ar interneto svetainėse, o išbandyti savo jėgas šokių pamokose. Mums svarbus kiekvienas žmogus ir jo norai, todėl esame pasiruošę pasiūlyti populiariosios salsos, bachatos, pramoginių šokių pamokas grupėse arba asmenines trenerio pamokas, kuris taip pat prireikus sukurs ir vestuvių šokį jauniesiems. Jei neturite partnerio, bet norite šokti, tuomet pakviesime Jus į solo latino grupes, o specialiai merginoms esame paruošę strip plastic pamokas.

Atsiminkite, kad ne viskas, kas gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio neįmanoma, ir yra neįmanoma, atvirkščiai - mūsų šokių studijoje viskas yra įmanoma! Jūs norite - mes Jums padėsime!

Laisvės pr. 60, Vilnius
+37068681233
www.dlatino.lt