Ką veiksi vakare?


Diva namai

Nedidelės, jaukios ir šiltos sporto klubo erdvės primena savus namus - juk didinti fizinę ir psichologinę ištvermę kur kas efektyviau draugiškoje, teigiamai nuteikiančioje aplinkoje. Užsukę į "DivaNamai" atrasite ne tik profesionalių trenerių vedamus užsiėmimus, bet ir ratą asmenybių, kuriuos vienija bendras tikslas - siekis pagerinti savo savijautą bei išvaizdą, žmones, kurių išgyvenimai ir problemos primins jūsiškes.

 

DivaNamai įkūrėja Vaiva Nepaitė siekia, kad sporto klubo aplinka būtų kuo jaukesnė ir artima namams: "Orientuojamės ne į tiklinių sporto klubų tinklų stilistiką. "DivaNamai" siekis - sukurti jaukią, suasmenintą butiq sporto klubo aplinką, kurioje dominuotų ne tobulų kūno formų kultas, o noras tobulėti - ir dvasiškai, ir fiziškai. Tai vieta, kurioje susitiks ir bendraus savo išvaizdą ar savijautą pagerinti norintys žmonės. Čia juos suvienys bendri tikslai."

 

Siekiant sukurti kuo tvirtesnę sporto klubo bendruomenę, žmonių skaičius užsiėmime yra ribojamas iki 30-ies. Kiekvienam "DivaNamai" klientui sudaromas griežtas treniruočių grafikas, kurio privalu laikytis. Be to, grupinius užsiėmimus visuomet veda tie patys treneriai. Šios taisyklė skirtos tam, kad kas kartą užsukę į "DivaNamai" pasijaustumėte lyg namuose - čia kaskart rasite savą aplinką ir jau pažįstamus žmones, pamiršite rūpesčius ir rutiną.

Gedimino pr. 16, Vilnius
+37065990947
www.divanamai.lt