Ką veiksi vakare?


Batoras

Gamtos apsuptyje, Pavilnio regioniniame parke, vos kelios minutės nuo miesto centro, duris atveria naujas, stilingas ir jaukus RESTORANAS "BATORAS". Visos pastato ir interjero detalės pasižymi išskirtine kokybe, neįpareigojančia prabanga ir jaukumu. Kamerinė aplinka, profesionalus aptarnavimas, dėmesys kiekvienam svečiui, aukštos kokybės ir su meile pagamintas maistas - tai pagrindiniai dalykai, kuriais Jūs mėgausitės.

45 vietų restorano salė atidaroma ir svečius priima kiekvieną dieną nuo 11:00 val. Patyrę, Lietuvoje ir Pasaulyje pripažinti mūsų virtuvės meistrai kviečia paragauti ir įvertinti ant žarijų (grill) ruošiamus patiekalus iš jautienos, avienos, kiaulienos ir vištienos. Žuvies mėgėjus pamaloninsime ant žarijų paruoštu šviežios žuvies patiekalu iš tuno, starkio, karališkojo ešerio ar jūros liežuvio.Gamtos apsuptyje, Pavilnio regioniniame parke, vos kelios minutės nuo miesto centro, duris atveria naujas, stilingas ir jaukus RESTORANAS "BATORAS". Visos pastato ir interjero detalės pasižymi išskirtine kokybe, neįpareigojančia prabanga ir jaukumu. Kamerinė aplinka, profesionalus aptarnavimas, dėmesys kiekvienam svečiui, aukštos kokybės ir su meile pagamintas maistas - tai pagrindiniai dalykai, kuriais Jūs mėgausitės.

II aukšte esanti erdvi ir šviesi pobūvių salė - tai puiki vieta organizuoti Jūsų šventes įvairiomis progomis. Kokybiškas parketas, prašmatnūs sietynai, panoraminiai langai, jauki, šalia salės esanti lauko terasa, sukuria ypatingą šventinę nuotaiką ir atmosferą. Salėje įmontuota garso ir vaizdo sistema leidžia pasinaudoti šiuolaikinėmis technologijomis, organizuoti įvairius dalykinius susitikimus, konferencijas.

Srovės g. 21, Vilnius
+37062077722
www.batoras.lt